فیروز رضایی نیامده؛

مدیرکل سابق آموزش و پرورش آذربایجان شرقی کاندیداتوری در انتخابات مجلس را تکذیب کرد

رضایی، مدیرکل سابق آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با رد اخبار و گمانه زنی های مربوط به ثبت نام خود به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس به خبرنگار ائل گفت: در راستای کمک به وحدت حداکثری، علی رغم محبت های بی شائبه دوستان شورای همگرایی و لیست واحد، مصلحت را در آن دیدم که از ورود به صحنه انتخابات خودداری نمایم.

به گزارش تبریزبیدار به نقل از ائل، در حالی که برخی رسانه ها و فعالان فضای مجازی از ثبت نام فیروز رضایی، مدیرکل پیشین آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تبریز خبر داده بودند؛ وی در گفتگو با ائل با رد این موضوع گفت: این خبر از روی حسن ظن و گمانه زنی های مرسوم بوده است که بنده عدم ثبت نام خود در انتخابات را اعلام می دارم.

وی افزود: به محضر آحاد جامعه، بویژه علاقمندان گفتمان اصول گرایی معروض می دارم، از اول بر این باور بودم که قرار گرفتن همه عزیزان معتقد به این گفتمان اصیل، در پشت لیست واحد، ضرورتی عقلانی است؛ بنابراین نفس خویش را مخاطب آیه شریفه ( … لم تقولون ما لاتفعلون) قرار داده؛ در راستای کمک به وحدت حداکثری، علی رغم محبت های بی شائبه دوستان شورای همگرایی و لیست واحد، مصلحت را در آن دیدم که  از ورود به صحنه انتخابات خودداری نمایم.

رضایی در پایان تصریح کرد: وظیفه خود میدانم از همه سروران به ویژه جامعه فاخر و با صفای فرهنگیان که از بدو مطرح شدن موضوع کاندیداتوری احتمالی اینجانب خادم کوچک خود را مدیون الطاف و عواطف بی مانند خود نمودند، صمیمانه سپاسگزاری نمایم .

گزارش ائل می افزاید این در حالی است که برخی رسانه ها با استناد به تصویر دسته جمعی منتشره در فضای مجازی فیروز رضایی را یکی از ۶ کاندیدای لیست واحد اصولگرایان آذربایجان شرقی معرفی کرده بوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.