فوری؛

اختلافات بالا گرفت/ مهندسی لیست در جناح اصلاح طلب تبریز

برخی شنیده ها حاکی از آن است که اختلافات در بین اصلاح طلبان بالا گرفته و در جلسه شنبه شب اعضای شورای این جناح در تبریز، ۳ فرد جدید جایگزین نفرات قبلی شدند.

به گزارش تبریزبیدار، برخی خبرهای موثق اما غیررسمی که  اختلافات در بین اصلاح طلبان بالا گرفته و در جلسه شنبه شب اعضای شورای این جناح در تبریز، ۳ فرد جدید جایگزین نفرات قبلی شدند.

ظاهرا لیست اصلاح طلبان تبریز که با آرای اعضای شورای اصلاحات هفته گذشته انتخاب شده و تبریزبیدار برای اولین بار در همان شب به صورت اختصاصی در اختیار مخاطبان خود قرار داد(اینجا) و حتی ۲ روز بعد توسط اسماعیل عبادی دبیر حزب وحدت و همکاری استان در گفتگو با یکی از پایگاه های خبری نیز تائید شد  با نفوذ برخی نفرات امشب دچار تغییر شده است.

شنیده های ما حاکی از آن است که اعضا با کنار گذاشتن سعید نیکوخصلت که با ۲۷ رای (نفر دوم لیست) و همچنین فدایی با ۱۸ رای (فرد چهارم لیست) به ترتیب شهاب الدین بی مقدار و حجت الاسلام عباس زاده را که با ۹ و ۸ رای نتوانسته بودند در جمع ۶ نفر اول قرار بگیرند، اضافه کردند. همچنین بر اساس تصممیمات غیر مترقبه و فشار اعضا مسعود پزشکیان علیرغم سوم شدن در رای گیری جلسه چند روز پیش، سرلیست شده است نکته جالب توجه عمرانی که بنابه اخبار قبلی در جلسه گذشته نفر چهارم لیست انتخاب شده بود حذف و با فشار سهم خواهی، اسلامی از اعتماد ملی به یکباره در درون لیست قرار گرفت.هر چند که پور شریفی روز گذشته در گفتگویی  لیست اولیه اصلاح طلبان را پیش بینی رسانه ای و غیر واقعی دانست اما  خبر تبریزبیدار روزگذشته توسط عبادی دبیر کل حزب وحدت و همکاری ملی تبریز تایید شد.


بر این اساس لیست اصلاح طلبان در حوزه تبریز عبارت است از:

۱-    مسعود پزشکیان

۲-   علی اصغر الموسوی

۳-   حجت الاسلام عباس عباس زاده

۴-   محمدرضا اسلامی

۵-   شهاب الدین بی مقدار

۶-   زهرا ساعی

این گزارش می افزاید که اختلافات درون حزب اصلاح طلبان تبریز بالا گرفته و مخالفان این رویه را مهندسی غیراخلاقی می دانند. تا جایی که  طی روزهای آینده دوم خردادی های تبریز نیز لیستی جداگانه از اصلاح طلبان را منتشر خواهند کرد.

همه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که اصولگرایان در تبریز و در جلسه امشب خودشان، نفر ششم را انتخاب کردند و بدون اختلافی به کارها پایان دادند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.