اندر حواشی یک مناظره دانشجویی

در حالیکه قرار بود تا روز یکشنبه دوم اسفندماه مناظره ای با حضور حجت الاسلام میرتاج الدینی و احمدعلیرضا بیگی با مسعود پزشکیان و علی اصغر الموسوی در سالن شهریار دانشگاه آزاد با میزبانی انجمن اسلامی این دانشگاه برگزار گردد ظاهرا بنا به برخی دلایل این مناظره جای خود را به یک نشست معمولی دانشجویی با حضور ۲ چهره اصلاح طلب خواهد داد.

به گزارش تبریزبیدار،  در حالیکه قرار بود تا روز یکشنبه دوم اسفندماه مناظره ای با حضور حجت الاسلام میرتاج الدینی و احمدعلیرضا بیگی با مسعود پزشکیان و علی اصغر الموسوی در سالن شهریار دانشگاه آزاد با میزبانی انجمن اسلامی این دانشگاه برگزار گردد ظاهرا بنا به برخی دلایل این مناظره جای خود را به یک نشست معمولی دانشجویی با حضور ۲ چهره اصلاح طلب خواهد داد.

آن طور که ارگان وابسته به اصلاحات مدعی شده است انجمن اسلامی دانشگاه آزاد به دلیل عدم هماهنگی با اصولگرایان و جواب قطعی حضور یا عدم حضور از سوی آنان این برنامه را لغو و آن را به یک برنامه سخنرانی دانشجویی تبدیل کرده است.

یک منبع موثق در ستاد حجت الاسلام میرتاج الدینی در گفتگو با تبریزبیدار و در واکنش به این لغو مناظره اظهار داشت: ما از روز اول آمادگی خود را برای مناظره اعلام داشته ایم و هیچ گاه فضای دانشگاه را ترک نخواهیم کرد و  اجازه تک صدایی در دانشگاه ها را نخواهیم داد.

وی افزود: یکی از برنامه های ویژه ما حضور در بدنه دانشگاه است و لغو این برنامه ها را تکذیب می کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.