در گفتگو با خطیب تبریزی مطرح شد:

باید به لیست هایی که از طرف معتمدان انقلاب داده می شود اعتماد کرد/لیست کسانی که در خصوص ولایت فقیه متزلزل هستند مورد اطمینان نیستند

حجت الاسلام برگی گفت: باید مردم ما ببینند که لیست های انتخاباتی را چه کسانی تائید می کنند و در این تائید ها آیا منافع حزبی و گروهی ملاک است یا دلسوزی مردم؟

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام رسول برگی، خطیب مشهور تبریزی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص شاخصه های کاندیداهای اصلح  اظهار داشت: 
ملاک و معیارهای کاندیداهای اصلح را حضرت امام و مقام معظم رهبری بارها گفته اند و عبارتند از ساده زیستی، عدم رفاه طلبی، مرزبندی شفاف با دشمنان انقلاب و… و اخیرا نیز رهبری تاکید کردند که نماینده مجلس نباید مرعوب غرب باشد چراکه هیچ گاه نمی تواند ریل گذاری صحیحی را انجام دهد.

وی افزود: نماینده ای که قرار است انتخاب شود باید دید در مقابل دشمنان چه موضعی می گیرد و نظر دشمنان انقلاب در خصوص لیستی که این کاندیدا در آن وجود دارد چیست؟

برگی تاکید کرد: ملت ما باید بدانند که لیستی که از طرف دشمن حمایت و تبلیغ می شود دلسوز ملت نخواهد بود، هرچند که شعارهای با جذبه ای نیز بدهد.

خطیب تبریزی ادامه داد: باید مردم ما ببینند که لیست های انتخاباتی را چه کسانی تائید می کنند و در این تائید ها آیا منافع حزبی و گروهی ملاک است یا دلسوزی مردم؟

برگی خاطر نشان کرد: بحث دیگری که اخیرا مطرح شده موضوع اسلام رحمانی است که ظاهر خوبی دارد اما باید بدانیم که حضرت امام قبل از این اسلام ناب محمدی  را مطرح کرده بودند.

خطیب تبریزی در پایان گفت: لیست ها و کسانی که در خصوص ولایت مطلقه فقیه دچار تزلزل هستند یا در فتنه های گوناگون از امتحانات در نیامده اند نمی توانند مورد اعتماد باشند و نباید به سمت آنان رفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.