گفتگوی تبریزبیدار با وزیر سابق ارتباطات؛

تقی پور: به لیستی که از طرف متعهدان انقلاب داده می شود اعتماد کنیم/ تقدیر تقی پور از مواضع انقلابی یکی از کاندیداهای فعلی تبریز

وزیر سابق ارتباطات در خصوص اعتماد به لیست معتمدان انقلاب اظهار داشت: همه گروه ها و جریانات شناخته شده و کسانی که کارنامه خوب و درخشانی داشته اند برای مردم مشخص هستند.

به گزارش تبریزبیدار، دکتر رضا تقی پور وزیر سابق ارتباطات کشورمان، در گفتگوی ویژه با تبریزبیدار و در خصوص شاخصه های کاندیداهای اصلح مجلس اظهار داشت: امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری شاخصه های اصلی را در سخنرانی های خودشان ارائه داده اند چراکه مجلس نقش بسیار مهمی را در سیاست های خارجی و کلان کشورمان دارا می باشد.

وی افزود: علی الخصوص در شرایط فعلی که در دوران پسابرجام قرار داریم رهبری مرتبا هشدارهای لازم را در مورد نفوذ ارائه می دهند و باید دقت کرد که مهمترین هدف دشمنان نیز نفوذ در ارکان تصمیم گیری خصوصا مجلس شورای اسلامی می باشد.

وزیر سابق ارتباطات ادامه داد: نماینده اصلح کسی است که  متعهد به اسلام و امنیت ملی و مخالف مصلحت های دشمنان و خارج نشینان باشد و همانطور که مقام معظم رهبری گفتند نباید حرف های آمریکا را در داخل تکرار نماید.

وی تاکید کرد: امروز جنگ آمریکایی ها از سخت به نرم تبدیل شکل یافته و مدیران لایق و متعهد می توانند در مقابل استکبار و این جنگ نرم تدبیر لازم را انجام دهند چراکه در غیر این صورت مجلس ممکن است به سمتی برود که جامعه از اصول مهم خود کوتاه بیاید.

وزیر سابق ارتباطات در خصوص اعتماد به لیست معتمدان انقلاب نیز اظهار داشت: همه گروه  ها و جریانات شناخته شده و کسانی که کارنامه خوب و درخشانی داشته اند برای مردم مشخص هستند.

وی تاکید کرد: مجلس ششم مواضع انقلاب را تضعیف می کرد و نباید به آن سمت و افکار پیش رفت و اگر با توجه به مدت محدود تبلیغات نتوانیم کاندیداهای اصلح را  تشخیص بدهیم بایستی به تعهد گروه هایی که دلسوزیشان تا کنون به اثبات رسیده است و از اقتدار نظام حمایت می کنند اعتماد کرده و به آن لیست رای بدهیم.

تقی  پور همچنین  گفت: در مقابل این لیست نیز بایستی به افراد و گروه هایی که در مقابل دشمنان سستی می کنند و یا با اقداماتشان باعث تضعیف نظام می شوند اعتماد نکرد و به آن ها رای نداد.

وزیر سابق ارتباطات همچنین در خصوص یکی از مصادیق بومی کاندیداهای انقلابی گفت: بنده آقای حجت الاسلام میرتاج الدینی را سال هاست که از نزدیک می شناسم و وی فردی متعهد و مومن و قابل اعتماد و دلسوز واقعی نظام و انقلاب می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.