بدنبال گزارش و پیگیری تبریزبیدار؛

چاره اندیشی برای کابوس ترافیک لاله / تغییر موقعیت و افزایش زمان چراغ های راهنمایی

بدنبال گزارش تبریزبیدار، شهرداری تبریز نسبت به چاره اندیشی کابوس ترافیک چهارراه لاله، موقعیت و زمان چراغ های راهنمایی در این تقاطع را تغییر داد.

سرویس شهری تبریزبیدار/ بدنبال سلسه گزارش های تبریزبیدار پیرامون ترافیک در نقاط مختلف شهر، شهرداری تبریز نسبت به محدوده چهارراه لاله چاره اندیشی هر چند تسکینی انجام داد.

تبریزبیدار در گزارش خود با عنوان «کابوس ترافیک در چهارراه لاله» (جزئیات را اینجا بخوانید+) به چالش های این تقاطع پرتردد از جمله چراغ راهنمایی و مشاغل مزاحم پرداخت کرده بود.

 

 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در گفتگو با تبریزبیدار پیرامون ترافیک کابوس وار چهارراه لاله گفت: در چهارراه لاله، موقعیت چراغ های راهنمایی را تغییر داده و زمان بندی چراغ ها را افزایش دادیم.

یعقوب وحیدکیا افزود: با این اقدام وضعیت ترافیکی دو هفته پیش چهارراه لاله با وضعیت الان فرق کرده و شرایط بهبود یافته است.

 

 

وی ادامه داد: البته مشکلات ترافیکی این چهارراه به طور کامل برطرف نشده و زمانی این اتفاق می افتد که در رینک بلوار آزادی سقف حمل و‌ نقل عمومی را افزایش دهیم.

گفتنی است پیش تر سرهنگ جعفری رئیس پلیس راهور تبریز در این باره به تبریزبیدار گفته بود: در تقاطع لاله، چراغ های راهنمایی باید تغییر پیدا کنند؛ اخیرا خیابان زبردست به خاطر افتتاح ایستگاه مترو باز شد و قبلا تردد به آنجا وجود نداشت. باز شدن خیابان زبر دست و زیر بار ترافیک رفتن آن، طبیعتا بر ترافیک چهارراه لاله اثر می گذارد.

 

انتهای پیام/

 

 

در همین باره بخوانید:

 

کابوس ترافیک در چهارراه لاله / چراغی که راهنما نیست و مشاغلی که مزاحم است

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.