بررسی دسته بندی های داوطلبان انتخابات شورای شهر ششم تبریز(2)؛

ورزشی ها و اهالی هنر و رسانه / از پهلوان کشتی تا بازیگران طنز

تبریزبیدار در ادامه سلسله گزارش های خود به تحلیل دومین دسته بندی داوطلبین انتخابات شورای ششم شهر تبریز پرداخته است.

سرویس انتخابات تبریز بیدار در ادامه گزارش تحلیل ترکیب کاندیداهای شورای شهر تبریز در این گزارش به صورت مشروح به تحلیل دسته بندی ورزشکاران، هنرمندان و اهالی رسانه می پردازیم که قصد دارند راهی شورای ششم شوند.

از پیشکسوتان تا پهلوان کشتی

ایوب بنی نصرت، از پیشکسوتان کشتی است که این بار داوطلب انتخابات شورای شهر شده است و پس از او پهلوان پرویز هادی کشتی گیر دیگری است که سعی دارد نماینده ورزشکاران در شورای شهر تبریز باشد، جدا از این دو تن سعید نیکوخصلت، عضو فعلی شورای شهر تبریز نیز به طیف ورزشی منتسب است که او را در دسته بندی شورای پنجم بررسی خواهیم کرد.

از میان این سه تن احتمال دارد پرویز هادی به لحاظ جوان بودن و چهره جدید، به عنوان نماینده طیف ورزشی راهی شورای شهر تبریز شود.

شانس آزمایی سهندی ها و بازیگران طنز

تجربه راهیابی سعید حاجی زاده به شورای چهارم و محرم محمدزاده به شورای پنجم به عنوان چهره های تلویزیونی و رسانه نشان می دهد که این طیف می تواند روی راهیابی خود به شورا حساب باز کند، بر این اساس به جز محرم عمی که در دسته بندی شورای شهر پنجم بررسی خواهد شد، روح الله دهقان نژاد، روح الله رشیدی و رحمان مفاتحی جز مجریان شبکه سهند هستند و یا بودند که قصد شورای شهر کرده اند.

دو روح الله در دسته بندی جوانان، انقلابی ها و عدالتخواهی قابل بررسی هستند اما از باب چهره تلویزیونی بودن نیز شانسی برای پیروزی دارند، اما مفاتحی (هوشی) در کنار علیرضا رنجی پور(مش اسماعیل) و فریبا اسکندری بازیگر طنز محسوب می شود و این سه تن طنازان دواطلبان انتخابات شورای شهر ششم هستند.

تاکنون در پنج دوره شورا هیچ بازیگر طنزی به شورا راه نیافته است و خود رنجی پور نیز تجربه شکست در دور قبل را دارد اما باز این دور بعید نیست به فراخور روحیه مردم به جهت نیاز به طنز و شوخی شاید از سر سرگرمی هم که باشد یک بازیگر طنز به شورای شهر تبریز راه یابد.

انتهای پیام/

در همین باره بخوانید:

دسته بندی داوطلبان انتخابات شورای شهر تبریز

جوابیه چمنی به تبریزبیدار

چهره های شورای چهارم به دنبال تکرار خود علاوه دو اخراجی و دو سالمند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.